Dlaczego warto pic drozdze

Dlaczego warto pic drozdze

Istnieją dwie szkoły myślenia o tym, jak najlepiej leczyć drożdże i to jest wskazane, aby zrozumieć, jakie środki są dostępne i jakie leki są zalecane. Obie możliwości leczenia drożdżowego są:

1) Sposób medycznych z leków farmaceutycznych

2) Naturalny sposób z produktów naturalnych i stylu życia oraz zmiany w diecie

Ponieważ objawy drożdżycy są tak typowe dla wielu ludzi samodzielnego diagnozowania i leczenia się zwłaszcza tym, którzy cierpią z powodu nawracających infekcji drożdży. Ryzyko to, że infekcja może być spowodowane czymś innym niż drożdże. Istnieje wiele innych chorób zakaźnych, które mają objawy, które naśladują drożdże. Ważne jest, aby mieć prawidłową diagnozę, tak, że właściwy lek może być wymagane. Przed samodzielnego leczenia na pleśniawki Kobiety w ciąży powinny także skonsultować się z lekarzem.

Inny problem z diagnozą, że to samo można przegapić podstawową przyczyną pleśniawki, takich jak cukrzyca czy zakażenia wirusem HIV. Jednak, gdy jesteś świadomy swoich objawów i wyzwalaczy można bezpiecznie leczyć się.

Leki stosowane w leczeniu infekcji drożdżowej lub kandydozę, są dostępne albo w

1) leczenie miejscowe, który jest dostępny w postaci kremów, maści, płyny do płukania ust, pastylek do ssania i pesarium i czopki, i i pierwszy wybór dla jamy ustnej, pochwy lub skóry, infekcje. Miejscowe leczenie jest skuteczne w łagodnych do umiarkowanych przypadkach pleśniawki. Lek ten jest aktywny tylko na lokalną witrynę leczone.

2) leczenie ogólnoustrojowe , który jest dostępny w tabletkach lub wewnątrz dożylnie i jest leczeniem z wyboru w ciężkich przypadkach pleśniawki i bardziej poważnych infekcji drożdży, takich jak kandydemią (kandydozy układowe) lub drożdżycy przełyku. Leczenie układowe rozpowszechnia leków w organizmie.

– autor artykułu