Co daje nam witamina K

Co daje nam witamina K

Nie było badanie odbywa się na ludzi, porównując ich spożycie dużej zawartości tłuszczu mleczarskiego (między innymi). Co naukowcy odkryli, że ci, którzy jedli najwięcej miał 69% mniejsze ryzyko zachorowania na choroby serca niż jedzenie najmniej. Aby umieścić to w kontekście, choroba serca jest zabójcą numer jeden światy.

Jeśli jesz dużo ziaren glutenu, to mogą one zakłócać wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i dlatego może być najlepiej je zminimalizować. Jest również ważne, aby je tkanki, aby być w stanie wchłonąć witaminy K i inne rozpuszczalne w tłuszczu, składników odżywczych.

Co daje nam witamina K

Jednym ze źródeł witaminy K, która nigdy nie zabraknie nam to bakterie w jelicie. Oni rzeczywiście produkują tak dużo, że rzeczywisty niedobór witaminy K jest niezwykle rzadkie, a to jest dość dużo niespotykane wyjątkiem niemowląt, którzy nie mieli jeszcze skolonizowany jelito grube. Jest to powód, noworodki są często podana strzały witaminy K po urodzeniu.

Co daje nam witamina K

Kris jest studentem medycyny bardzo zainteresowani wszystkich rzeczy związanych ze zdrowiem. Jest on poświęcony przynoszą najnowsze, bezstronnej informacji o tym, co zrobić w celu uzyskania optymalnego poziomu zdrowia i prowadzi bardzo udany blog Kris Zdrowia w http://www.kriskris.com

Aby uzyskać więcej informacji na temat witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, sprawdź witaminy rozpuszczalne w tłuszczach instrukcji.

– autor artykułu