Jak znalezc jogurty dobrej jakosci

Jak znalezc jogurty dobrej jakosci

Co by się domyślić być najdoskonalszym żywności? Byłoby brokuły, dzikiego łososia, jagody, jogurt? Niespodzianka! To naprawdę żaden z nich.

Najbardziej doskonały pokarm Mam na myśli to znacznie lepiej niż którykolwiek z wyżej wymienionych. Mogę uwierzyć, że naprawdę

jest jedzenie, które …

…Jest to doskonałe źródło roślinnego, kompletne białka?

…ma 13 razy więcej magnezu niż brokuły?

…ma 5 razy więcej wapnia niż tej samej ilości mleka?

…uncji za uncję, ma 8 razy więcej omega-3 kwasy tłuszczowe niż dzikie Alaskan łosoś?

…zawiera więcej błonnika w ciągu zaledwie kilku uncji niż 5 filiżanek otręby owsiane? (Bye bye zaparcia!)

…Jest to idealne jedzenie dieta – absorbuje 9 razy swoją wagę w wodzie lub soku -SO w połączeniu z sokiem owocowym sprawia zamiennik posiłku napełniania?

…nie podnosi poziomu cukru we krwi, ponieważ trawi tak wolno?

…zawiera wszystkie witaminy z grupy B?

…zawiera bor, który jest potrzebny do kości? – (Koniecznością w metabolizmie wapnia, magnezu, manganu i fosforu)

…zwiększa http://www.apartamenty.in/apartament-max-na-sprzedaz.html produkcję naturalnego estrogenu?

TAK! TAK!

Więc co to jest najdoskonalszym żywności?

Nazywa Nasiona Chia. Nie jest to nowe odkrycie. W rzeczywistości, to najdoskonalsza żywność była wykorzystywana przez Majów i Azteków cywilizacje setki lat temu jako kompletny trwałości żywności dla swoich wojowników, kiedy poszedł na wojnę. Jest ono stosowane od w leczeniu wielu chorób, których autorem jest uzdrowicieli narodowych w wielu krajach, aż do dnia dzisiejszego.

Jednak wiele korzyści nie były znane naszej współczesnej kultury, dopóki nie został niedawno odnaleziony i naukowcy, którzy zbadali go są zdumieni jego cennych właściwościach.

Można go dodać do napojów, używać go w pieczywo, naleśniki, zupy i wiele innych smakołyków. Po ziemi, można go używać w zastępstwie bezglutenowej mąki pszennej w wypieku. Jest ekologicznymi bez pestycydów lub GMO i mogą być przechowywane w temperaturze pokojowej bez zjełczało.

Gdy połączysz jedną uncję nasion Chia osiem uncji wody lub soku, pochłania dziewięć razy jest to objętość i staje się żelem jak substancja. Używałem go z jagodami na pyszny, zdrowy dodatkowym polewa do sernika, a nikt nie wykryto, kiedy to było serwowane.

Ponieważ badania ujawniły więcej korzyści niż ja wymienionych powyżej będzie to bez wątpienia będzie w mediach bardzo szybko. Ale to nie jest jeszcze dostępna w większości sklepów zdrowia.

Dobrą wiadomością jest to, że można teraz nabyć Nasiona Chia Internecie. Zachęcam was, aby ten bez smaku, super pożywne część pokarmu codziennego menu.

– autor artykułu