Kilka ciekawostek na temat owocow

Kilka ciekawostek na temat owocow

Jest to zbiór ciekawych faktów odżywczych owoców. Warzywa i owoce są jak cukierki natury. Większość z nich jest załadowany unikalnych przeciwutleniacze. Tak, to dobry pomysł, aby jeść różnych nich. Te wymienione są tu jedne z najlepszych wyborów.

kiwi

3,5 uncji porcja kiwi ma dwukrotnie większą zawartość witaminy C znaleziony w porcji 3,5 uncji pomarańczy. Jest to również jedno z niewielu wegan źródła kwasów tłuszczowych omega-3, ponieważ jadalnych nasion w każdym przekroju. Uncja za uncję, kiwi nasiona mają więcej kwasów omega-3 niż len i są o wiele więcej zabawy do jedzenia.

Kilka ciekawostek na temat owocow

Czarny Raspberry

Czarne maliny zawierają również jadalne nasiona, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3. Ponadto, są one źródłem antocyjanów, unikalny grupa przeciwutleniaczy, które mogą zapewnić szereg korzyści dla zdrowia, jeżeli jest spożywany w sposób regularny. Dowody naukowe wskazują, że antocyjany mogą zapewnić ochronę przed rozwojem raka, zapalenia, cukrzycy, infekcji bakteryjnych i licznych chorób związanych z wiekiem. Innymi źródłami antocyjanów zawierają acai, bakłażan, czerwone winogrona i jagody. Typowa owocowe odżywiania fakty nie wymieniają antocyjany. Tak, trzeba zrobić trochę badań, jeśli chcesz dowiedzieć się, ile twoje ulubione owoce zawierają.

Kilka ciekawostek na temat owocow

Jabłka

Jabłka zawierają różne składniki odżywcze, a najwyższe stężenie znajduje się w wielobarwne skórki. Producent jedzenie na liście średnią zawartość i zawierają ilość znajduje się w skórce, czy skórka jest stosowany w produkcie . Tak, można używać tylko wnioski producentów „jako przewodnika. Może nie jest to do końca prawda. Badania sugerują, że jedzenie jabłek może zmniejszyć ryzyko osoby z jelita grubego, prostaty i raka płuc. Korzyści okrężnicy może być spowodowane błonnika, z których większość jest w skórce.

– autor artykułu