Dlaczego warto wybrac domowe przetwory

Dlaczego warto wybrac domowe przetwory

O ile mogę powiedzieć ćpunów zdrowej żywności i ludzi, którzy przesady fiind dobrej żywności i eliminowanie złych pokarmów „prawo” pokarmy mają fundamentalne założenie, że jest źle; Zakładamy, że jest to, że ich ciała są zbudowane były doskonałe i niedoskonałe, że żywność jest przyczyną ich problemów.

Błędne Podstawowym założeniem jest to, że są idealne. To założenie jest kategorycznie fałszywe.

Każdy człowiek ma niepowtarzalny makijaż, który określa pokarmy mogą i nie może obsłużyć, a „nie może” lista rączka jest zawsze znacznie mniejsza niż na liście „może” obsłużyć. Niektórzy z nas może reagować na orzeszki ziemne, inne mogą nie tolerują glutenu pszenicznego, jeszcze inni mogą być nietolerancją laktozy. Chodzi o to, że są nieco inne i żywność wszyscy możemy obsłużyć są nieco inne. Nie wszystkie są zbudowane tak samo, a bynajmniej nie jest każdy z „doskonałe” jako holistyczne praktyków naszego ciała mają uwierzyć.

Spróbuj powiedzieć ktoś, kto jest z nietolerancją laktozy, że mleko jest najlepszym źródłem wapnia i muszą go wypić dla mocnych kości. To prawdopodobnie nie uda się dobrze dla nich. Wiedzą, nabiał po prostu nie działa dla nich i można je łatwo znaleźć wapnia w innych formach żywności. W tym przypadku produkty mleczne są na ich „złego” listy, butproponentsofdairy productswould całą pewnością mają mleko na ich „dobrego” listy . Innymi słowy, to samo jedzenie może być „dobre” lub „złe” w zależności od osoby.

Przyjmując swoje niedoskonałości, to pierwszy krok do bycia wolnym od obsesyjno-kompulsywne odżywianie i uczenia się, aby cieszyć się podróż swojego życia, zamiast żyć w fikcyjnym maszynki krawędzi jedzenia doskonale vs zachorowania.

Prawda jest taka, że ??każdy z nas ma własne osobiste dziwactwa. Niektórzy ludzie mogą reagować na orzeszki ziemne, inni mogą je mieć.

– autor artykułu