Dlaczego pszenica jest zla

Dlaczego pszenica jest zla Problemem było tak powszechne, że szacuje się, prawie jedna czwarta ludności zmarło lub cierpieli niepełnosprawności (w tym czasie prowadzić do śmierci). Śmierć skłoniły rząd wymagać 4 składniki odżywcze można dodać z powrotem do białej mąki. Niestety, kwoty są tylko na tyle, aby uniknąć poważnego niedoboru, a nie w celu promowania zdrowia.

Nawet dzisiaj, większość osób, które korzystają z białej mąki w ponad 25% ich diety są pokazane mieć niedobory witamin i związanych z nimi chorób. To nie jest rozpowszechniona ze względu na szerokie zastosowanie mutli witamin i nadmierne spożycie mięsa. W sytuacji, przeżycia, wiemy obie te zostaną rarytasów.

Nawet całe mąki pszenne i jagody kupujesz są zagrożone. Najczęściej są napromieniowane lub pasteryzowanego, które niszczy profil odżywczy z jagodami, ale sprawia, że ??dłużej.

Dlaczego pszenica jest zla

Jednym z największych problemów I znajdują się w ludzi, z którymi pracuję jest nadmierna konsumpcja cukru i jak to prowadzi do cukrzycy typu II. Jestem bardzo skuteczne w pomaganiu ludziom wyeliminowanie tej choroby z ich życia, a pierwszym krokiem jest usunięcie produktów pszenicy.

Każdy produkt pszenicy jest bardzo wysoki w węglowodany. We współczesnym świecie, większość ludzi potrzebuje między 60 a 100 gramów węglowodanów dziennie. Niestety, ludzie jedzą między 300 a 500 gramów dziennie. Nasze ciała nie są przeznaczone do obsługi tej kwoty w długich okresach czasu. W celu radzenia sobie z nim, możemy rozwinąć cukrzyca typu II, wysoki poziom triglicerydów i nowotwory nerek.

Dlaczego pszenica jest zla

Rolnicy i ludzie z pracy, które wymagają szerszego wykorzystywania ich organizm potrzebuje około 150-200 gramów węglowodanów dziennie. Nawet dla tych ludzi, chleba i innych produktów pszenicy nie będzie dostarczać pożywienia wymaganego do utrzymania zdrowego ciała.

Dla osoby, aby być zdrowym, zaleca się, jedzą ponad 5 porcji warzyw, 2-3 porcji owoców i 1-2 porcji mięsa dziennie.Warzywa i owoce sam zapewnia około 100 g węglowodanów w dzień, więc nie ma potrzeby, o cokolwiek dodatkowego. Osoby, które pracują trudne może być konieczne zwiększenie każdej z tych kategorii, 1 lub 2 porcji dziennie.

– autor artykułu