Ile kalorii ma grejpfrut

Ile kalorii ma grejpfrut Połowa z grejpfruta ma około 7% dziennej diety zalecane. Grejpfrutowy o wysokiej zawartości likopenu, które pomagają z układem odpornościowym i jest korzystna dla zwiększania przeciwnowotworowych. Picie soku grejpfrutowego przed snem promuje spokojny sen, zapobiegania bezsenności.

Jak przechowywać Grapefruit

Jeśli planujesz na jedzeniu swoją grejpfruta w ciągu tygodnia lub dwóch, można go przechowywać w pudełku lub koszu w temperaturze pokojowej. Można przechowywać grejpfruta do 8 tygodni, umieszczając go w pojemniku na lodówkę.

 · Wskazówka 1 Po grejpfruty przechowywania w lodówce, pozwolić mu usiąść dostać się do temperatury pokojowej przed jedzeniem. Będzie to bardziej soczyste.

 Porada 2- Aby dokonać gorzkiego grejpfruta nieco słodsze, dodać miód, brązowy cukier lub syrop.

 Porada 3- Wymień sok pomarańczowy lub cytrynowy z sokiem grejpfrutowym do każdej receptury dla innego smaku.

Ile kalorii ma grejpfrut

przepis grejpfrutowy

opiekany grejpfrut

Składniki:

1 czerwony grejpfrut przeciąć na pół, schłodzone

1 łyżka brązowego cukru

Ile kalorii ma grejpfrut

Al łyżeczki. mielony cynamon

A filiżanka beztłuszczowy jogurt naturalny

Sposób użycia:

Rozgrzej piekarnik do 300 stopni, upewniając się, że stojaki są cztery cale od źródła ciepła. Użyj małego ostrego noża, aby rozluźnić się segmentów i skórki, ale nie obieranie go całkowicie. Umieścić połówki w naczyniu do pieczenia. W małej misce wymieszać cukier brązowy i cynamon. Posypać cukrem wymieszać cynamon nad połówkami. Umieścić naczynie do pieczenia z połówki grejpfruta w piekarniku przez dwie do trzech minut, aż lekko rumiane. Top z jogurtem i podawać tę smaczną przekąskę.

Jestem profesjonalnym trenerem odżywczych, że lubi pisać o ważnych wskazówek i przedmiotów związanych z utrzymaniem zdrowego stylu życia.

– autor artykułu